Wsparcie logistyczno-techniczne2022-01-24T15:54:37+01:00


W naszych usługach oferujemy wsparcie techniczno – logistyczne dla firm i korporacji :

 

 1. Prace montażowe
  -Posiadamy wykwalifikowany zespół techniczny, który pomoże Państwu z naprawami, montażem i demontażem wszelkiego rodzaju elementów. np. montaż tabliczek informacyjnych, składanie i rozkładanie mebli i sprzętu. Transport lub wywóz sprzętu.

 2. Wsparcie czasowe wszystkich działów
  – Jako podwykonawca możemy uzupełnić czasowe braki kadrowe w Państwa firmie. Nasza szeroka oferta oferuje pracowników ze sporym wachlarzem umiejętności i szkoleń.

 3. Pilne dostawy sprzętu lub materiałów biurowych
  -Realizujemy niecodzienne dostawy potrzebnych artykułów, zapewniamy materiały biurowe i techniczne. Dysponujemy magazynem sprzętu techniczno-eventowego takim jak np. słupki odgradzające, stoły, krzesła, sprzęt multimedialny i wiele innych.

  Dostawy możemy zrealizować w kilka godzin od otrzymania zamówienia.

 4. Usługi transportowe, logistyczne
  -Dysponujemy flotą pojazdów i przyczep gotowych do przewozu różnych elementów, zaczynając od tych niewielkich po te wielkogabarytowe i trudne w transporcie.

  np. – pomagamy w transporcie lub odbiorze zamówionego sprzętu, wywiezieniu niestandardowych śmieci do eksportu, odbiorze zamówionych dostaw i przekazaniu ich w dogodnej formie i właściwym terminie.

 5. Usługa magazynu zewnętrznego
  – Zajmujemy się magazynowaniem sprzętu dla firm, które potrzebują większej przestrzeni magazynowej. Gwarantujemy bezpieczną przestrzeń w której zabezpieczymy Państwa sprzęt.

  np. – oferujemy przestrzeń w magazynach zewnętrznych zlokalizowanych w różnych rejonach województwa zachodniopomorskiego.

 6. Wsparcie techniczno logistyczne w zmianach implementacjach nowych rozwiązań
  – Pomoc w wdrożeniu rozwiązań ułatwiających pracę, rozwiązujących napotkane problemy w firmie
  np. -wdrożenie kierunku poruszania się po zakładzie by uniknąć grupowania  się pracowników
  -tworzenie dodatkowej przestrzeni np. zewnętrznej kantyny dla pracowników
  – propozycję rozwiązań zgodnych z aktualnymi obostrzeniami
  – kierowanie ruchem na parkingu firmowym
  – refakturowanie wielu pozycji w jednej fakturze

To kilka przykładowych elementów, które oferujemy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów. Pomoc oferujemy przez cały rok, również w weekendy i święta, oraz w godzinach nocnych.

0